Configurator


  back wstecz

  Obszywanie kierownicy skórą

  Wykonujemy kierownice skórzane do wszystkich modeli samochodów bazując wyłącznie na najlepszych skórach samochodowych. Wskutek tego zapewniamy doskonale obszytą kierownicę przyjemną w dotyku i bardzo trwałą. Jesteśmy w stanie pogrubić Państwa kierownicę lub naprawić drobne uszkodzenia przed obszyciem. Wykonujemy również usługę demontażu i montażu, więc jeżeli wybierają się Państwo do nas z daleka, istnieje możliwość zaczekania przy dobrej kawie na odbiór na miejscu- do czego serdecznie zachęcamy.

  Standardowo w naszej ofercie otrzymują Państwo możliwość wyboru spośród dziesiątek kolorów skór dostępnych od ręki w naszym magazynie. Zarówno kolor skóry jak i kolor nici nie ma wpływu na cenę.W ofercie rozszerzonej możecie zamówić obszycie z alcantary, skóry perforowanej, skóry carbon-optic, specjalnej skóry z bawołu poprawiającej trzymanie, a nawet z oryginalnego nubuku stosowanego do obszywania kierownic w wyczynowych sportach samochodowych. Dodatkowo możemy wykonać obszycie poduszki powietrznej przy zastosowaniu specjalnych nici, które zapewniają otwarcie przy wystrzale. Na miejscu posiadamy maszyny do wytłaczania w skórze i najczęściej poduszki powietrzne kierownicy otrzymują wytłoczenia „airbag” i „trąbki” symbolizując klakson.

  Wykonujemy nietypowe kierownice według oryginalnego wzoru(kolor nici, scieg) BMW „M” performance, Porsche, Bentley. Istnieje możliwość wysyłki kierownicy za pośrednictwem kuriera. W celu szczegółowych informacji jak i uzgodnienia terminu prosimy o kontakt telefoniczny z Witoldem Kopciuchem.

  Obszywanie kierownic skórą

  Obszywanie kierownic skórą

  Obszywanie kierownic skórą

  Obszywanie kierownic skórą

  Obszywanie kierownic skórą

  Obszywanie kierownic skórą

  MEDIA O NAS: